start
Usługi Mała architektura

Mała architektura

Elementy małej architektury ogrodowej są bardzo ważnym elementem aranżacji każdego ogrodu.

Pełnią zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Nie ma nic przyjemniejszego niż ciepły letni wieczór spędzony z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym biesiadowaniu w ogrodzie. Odpowiednio zaprojektowana i wtopiona w zieleń altana, przestronny otwarty taras czy przytulny i praktyczny kącik grillowy będą do tego idealnym miejscem.

Równowaga pomiędzy oczekiwaniami klienta a możliwościami

Przygotowując kompleksowy projekt ogrodu, zawsze pamiętamy o tym, aby stworzyć w nim miejsce sprzyjające rekreacji. Staramy się znaleźć idealną równowagę pomiędzy oczekiwaniami klienta a możliwościami, jakie daje przestrzeń, której aranżacje nam powierzono. Wykonujemy m.in. pergole, które mogą służyć nie tylko jako efektowne podpory dla roślin, ale także jako zaciszne miejsce w ogrodzie, gdzie można schronić się przed słońcem. Równie ważną budowlą w przestrzeni ogrodowej są wiaty i drewutnie, służące do przechowywania drewna i narzędzi. Dzięki nim latem łatwiej utrzymać porządek wokół domu, a zimą przechowywać meble ogrodowe i inne rzeczy wymagające ochrony przed deszczem, śniegiem i mrozem.

Własna mała uprawa warzyw i owoców

Coraz więcej osób pragnie wygospodarować na swojej działce miejsce pod uprawę własnych, ekologicznych warzyw, ale obawia się, że nie będzie ono estetycznie wyglądało. Poza tym nie zawsze podłoże znajdujące się w ogrodzie pozwala na założenie warzywnika. Po rozpoznaniu oczekiwań klienta i warunków, jakie panują w danym miejscu, dobieramy najlepsze rozwiązanie. Staramy się zaaranżować i wykonać warzywnik tak, aby był łatwy w pielęgnacji i stanowił ozdobę ogrodu, dając przy tym mnóstwo przyjemności z korzystania z własnych owoców i warzyw.

Oryginalne ozdoby

Inwestorom marzącym o oryginalnej ozdobie swojego ogrodu możemy zaproponować piękne wolnostojące skałki gnejsowe ciekawie wkomponowane w całą aranżację lub efektowne fontanny stworzone z ich wykorzystaniem.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się
z nami

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.