start
W terenie

W terenie

W terenie czujemy się jak ryby w wodzie

Realizację w terenie zaczynamy od jego przygotowania, czyli w zależności od sytuacji: wyrównania gruntu, podniesienia go, wzbogacenia zbyt ubogiego podłoża. Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonujemy również odwodnienie. Nasz zespół to także specjaliści od bruku oraz małej architektury takich jak pergole, altany czy inne tego typu obiekty.

Prace w terenie wykonujemy zawsze sprawnie i szybko.

A to wszystko dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom, którzy sprawnie posługują się różnego rodzaju specjalistycznym sprzętem, takimi jak koparki czy glebogryzarki. Co jest również ważne, to dużą uwagę zwracamy na jakość wykonywanych prac ziemnych.

Jak dotąd mieliśmy przyjemność realizować prace w terenie dla klientów z Katowic, Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Tych, Mikołowa, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca.

Poniżej przestawiamy kilka naszych z zdjęć z prac w terenie.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.