start
Usługi Odśnieżanie

Odśnieżanie

Zima, choć jest piękna, niejednokrotnie utrudnia codzienne funkcjonowanie.

W kilka godzin śnieg może pokryć wszystko grubą warstwą, utrudniając poruszanie się zarówno samochodem, jak i pieszo. Nie wszędzie pomogą nam publiczne służby drogowe, dlatego często na nas spoczywa obowiązek odśnieżenia chodnika przed swoim sklepem, czy domem. Sami musimy także pozbyć się śniegu z własnej posesji, parkingu czy placu pod firmą lub wewnętrznej drogi. Szczególnie niebezpieczny jest śnieg zalegający na dachach. Może spaść na przypadkowego przechodnia lub nawet spowodować zawalenie budynku.

Oferujemy kompleksowe usługi odśnieżania.

Mamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu szybko i sprawnie możemy usunąć śnieg w drogi dojazdowej, parkingu czy chodnika. Nawet po intensywnych opadach śniegu ruch w obrębie Twojej firmy będzie przebiegał bez zakłóceń. W razie potrzeby wywozimy również śnieg z posesji.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.