start
Ogrody Tarnowskie Góry

Ogrody Tarnowskie Góry - projektowanie i zakładanie

Starannie przemyślany i przygotowany projekt jest gwarancją otoczenia przedsiębiorstwa lub firmy, którego wygląd będzie wzbudzać pozytywne doznania estetyczne o każdej porze roku przez długi czas.

Aranżowanie ogrodu o niewielkich rozmiarach wymaga brania pod uwagę wielu czynników (rodzaj gleby, poziom nasłoniecznienia, kształt terenu). Informacje te umożliwią nam wykonanie wysokiej jakości projektu, a przestrzeń, która zostanie przez nas zaaranżowana, stanie się przestrzenią zaaranżowaną w stopniu najwyższym. Chcemy poznać potrzeby i preferencje przyszłych użytkowników ogrodu, by ogród, który oddamy do użytku, był w pełni funkcjonalny, a rośliny dobrane zgodnie z życzeniem właściciela.

Projekt ogrodu, akceptacja i realizacja

Zobacz nasze projekty ogrodów

Gdy zapoznamy się z terenem przeznaczonym pod wykonanie ogrodu, a także z preferencjami i potrzebami jego przyszłych użytkowników, przystępujemy do przygotowania projektu koncepcyjnego. Gdy zostanie zaakceptowany przez klienta, tworzymy szczegółowy rzut ogrodu. Uwzględniamy każdy element, który znajdzie się w ogrodzie, a więc: małą architekturę, elementy brukarskie oraz rozmieszczenie roślin.

Szczegółowy rzut ogrodu zaakceptowany przez klienta umożliwia nam stworzenie wizualizacji ogrodu. Dzięki niej łatwo ocenić poziom zadowolenia klienta z zastosowanych przez nas rozwiązań. Klient będzie miał również możliwość zapoznania się ze zmianami, które pojawiać się będą w ogrodzie w poszczególnych porach roku.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się
z nami

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.