start
Ogrody Tychy

Ogrody Tychy - Projektowanie i zakładanie ogrodów

Tylko staranne i wnikliwe opracowanie projektu będzie gwarantowało stworzenie otoczenia domu albo firmy tak, aby o każdej porze roku i przez wiele lat prezentowało się ono znakomicie.

Aranżacja ogrodu, nawet małego, wymaga wzięcia pod uwagę wielu aspektów. Nie przystępujemy więc do prac nad projektem bez wnikliwego rozpoznania powierzonego nam terenu. Analizowany zostaje rodzaj gleby, ukształtowanie terenu, ilość padającego nań słońca oraz oczywiście potrzeby jego ostatecznych użytkowników. Zawsze planujemy przestrzeń tak, aby podczas określania doboru roślin i funkcjonalności ogrodu uwzględnić upodobania i gusta właścicieli.

Projekt ogrodu, akceptacja i realizacja

Zobacz nasze projekty ogrodów

Po wnikliwym rozeznaniu wstępnym przygotowujemy i przekazujemy do wglądu projekt koncepcyjny terenu pod ogród, a po zaakceptowaniu koncepcji przez klienta, tworzymy, a następnie przedstawiamy bardziej szczegółowy rzut ogrodu. Uwzględniamy w nim wszystko, co ma przynależeć do ogrodu – ścieżki ogrodowe, mała architektura, dokładne rozmieszczenie roślin, czy ewentualnie miejsca pod sprzęty rekreacyjne. Po zaakceptowaniu tego zamysłu wykonywana jest do wglądu wizualizacja ogrodu. Jest ona o tyle istotna, że dzięki niej klient może łatwo ocenić, czy zaproponowane rozwiązania są zgodne z jego wizją i oczekiwaniami względem ogrodu. Ponadto wizualizacja pozwala na symulowanie zmian zachodzących w ogrodzie z uwzględnieniem pór roku.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się
z nami

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.