start
Usługi Tarasy

Tarasy

Taras jest ważnym elementem zarówno domu, jak i ogrodu.

Z założenia ma łączyć te dwie przestrzenie. Odpowiednio zbudowany będzie ozdobą domu przez cały rok, a latem stanie się salonem pośród zieleni. Aby tak się stało, jego projekt musi być dobrze przemyślany, zarówno pod względem doboru odpowiednich materiałów, funkcjonalności, jak i estetyki.

Projektujemy i budujemy tarasy drewniane i kompozytowe w zależności od preferencji klienta.

Przygotowując projekt, pod uwagę zawsze bierzemy najbliższe otoczenie, aby taras dobrze komponował się z wyglądem domu i nawiązywał do stylistyki całego ogrodu. Staramy się jak najlepiej dopasować go również do oczekiwań klienta. W tym celu analizujemy, jakie ma być główne przeznaczenie tarasu, czy ma on służyć jedynie wypoczynkowi, czy właściciele pragną także urządzać na nim przyjęcia.

Skontaktuj się
z nami

Wybierz rodzaj materiału dla siebie.

Wiele osób ceni tarasy drewniane, wykonane ze specjalnego gatunku drewna odpornego na czynniki atmosferyczne. Dobrym rozwiązaniem, z długoletnią gwarancją są także tarasy kompozytowe. W zależności od preferencji klienta możemy także wyłożyć go kamieniem lub kostką brukową, uprzednio odpowiednio przygotowując podłoże.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.