start
Usługi Usługi pielęgnacyjne

Usługi pielęgnacyjne

Piękny ogród to zadbany ogród. Jego pielęgnacja wymaga jednak sporo zaangażowania.

Jeśli nie masz czasu zająć się nim tak, aby wyglądał perfekcyjnie przez cały rok, z przyjemnością Cię w tym wyręczymy. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami, posiadającymi duże doświadczenie i potrzebną wiedzę. Możemy Ci zaoferować pełny zakres usług pielęgnacyjnych w systemie abonamentowym lub podczas pojedynczych wizyt.

Skontaktuj się
z nami

Zadbamy o odpowiednie nawożenie Twoich roślin

Prawidłowe nawożenie jest warunkiem bujnego wzrostu i zdrowego wyglądu krzewów i kwiatów w każdym ogrodzie. Zaniechanie tej czynności sprawi, że rośliny, szczególnie te o dużych wymaganiach pokarmowych, z czasem zaczną marnieć i staną się mniej odporne na ataki chorób i szkodników. Niewłaściwe nawozy lub zastosowane w nieodpowiednim terminie także mogą zaszkodzić roślinom, a nawet doprowadzić do ich obumarcia. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu potrafią dobrać odpowiednie preparatu, a także rozpoznać objawy niedoborów poszczególnych substancji odżywczych u różnych gatunków roślin.

Przycinanie krzewów

W każdym ogrodzie są krzewy, które wymagają regularnego przycinania. Prawidłowe wykonanie cięć odmładzających czy formujących wymaga jednak sporo wiedzy i doświadczenia. Popełnione błędy mogą zaszkodzić roślinie, dlatego lepiej zdać się w tej kwestii na profesjonalistę, który szybko i sprawnie wykona prace i usunie wszystkie pozostałości po nich. Możemy także sprawnie przeprowadzić wycinkę drzew.

Uratujemy oraz ochronimy Twój ogród przed szkodnikami.

Niekiedy zdarza się, że rośliny w ogrodzie zaatakowane zostaną przez szkodniki lub choroby i jedynym skutecznym sposobem walki z nimi są chemiczne środki ochrony roślin. Wykonanie oprysku wymaga użycia profesjonalnego sprzętu. Poza tym należy pamiętać o zachowaniu zasad BHP i przestrzeganiu instrukcji producenta w kwestii dawkowania, czasu stosowania oraz karencyjności środka. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy potrafią dobrać produkt, który skutecznie usunie dany problem. Przeprowadzamy również odkomarzanie parków i ogrodów.

Najlepiej zadbamy o Twój ogród!

Skontaktuj się
z nami

Zadbamy o odpowiednie utrzymanie Twojego trawnika

Wszyscy chcemy, aby wyglądał jak soczyście zielony dywan. Utrzymanie go w dobrym stanie wymaga jednak sporego wysiłku. Oprócz regularnego koszenia i systematycznego podlewania należy odpowiednio go nawozić, odchwaszczać i przynajmniej raz w roku przeprowadzać jego wapnowanie, aerację czy wertykulację. Poza koszeniem zabiegi te wcale nie są takie proste, jak się wydaje. Zapotrzebowanie trawnika na różne składniki mineralne zmienia się w trakcie sezonu.

Zastosowane nieodpowiedniego preparatu, o niewłaściwej porze może doprowadzić do jego uszkodzenia, przez co trawa długo będzie wyglądać nieestetycznie. Podobnie jest z zabiegami wertykulacji i aeracji. Nieumiejętnie przeprowadzanie, mogą doprowadzić do uszkodzenia mechanicznego. Jak widać, pielęgnacja trawnika wcale nie jest prosta, dlatego lepiej powierzyć ją profesjonalistom, którzy dysonują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, aby sprawnie i szybko wykonać konieczne prace.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.