start
Usługi Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Jedynie starannie przemyślany projekt jest gwarancją tego, że otoczenie domu czy firmy będzie doskonale wyglądało przez wiele lat o każdej porze roku.

Aranżacja ogrodu, nawet małego, wymaga uwzględnienia wielu kwestii. Dlatego, zanim przystąpimy do projektowania powierzonej nam przestrzeni, najpierw robimy dokładne rozpoznanie terenu do zagospodarowania. Analizujemy jego nasłonecznienie, rodzaj gleby i ukształtowanie. Staramy się także jak najdokładniej poznać potrzeby i preferencje przyszłych użytkowników ogrodu. Dzięki temu możemy lepiej zaplanować jego funkcjonalność oraz dobrać rośliny według upodobań właściciela.

Projekt ogrodu, akceptacja i realizacja

Zobacz nasze projekty ogrodów

Kiedy znamy już możliwości, jakie daje teren, na którym ma zostać urządzony ogród i znamy potrzeby jego przyszłych użytkowników, przystępujemy do przygotowania, najpierw projektu koncepcyjnego, a po jego akceptacji przez klienta, bardziej szczegółowego rzutu ogrodu. Uwzględniamy w nim wszystkie elementy, jakie znajdą się w ogrodzie, czyli np. małą architekturę, elementy brukarskie oraz dokładne rozmieszczenie roślin. Na podstawie zaakceptowanego przez klienta szczegółowego rzutu ogrodu, może zostać wykonana wizualizacja. Dzięki niej łatwiej można ocenić czy zastosowane rozwiązania spełniają nasze oczekiwania oraz prześledzić jak będzie zmieniał się ogród w poszczególnych porach roku.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się
z nami

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.